Agenda

Juni 2022

29 jun 2022:
BHV praktijktraining Prins Willem van Oranje

Juli 2022

6 jul 2022:
BHV praktijktraining Steiger

September 2022

13 sep 2022:
Scholing Intern Begeleider
13 sep 2022:
Opleiding Vakspecialist muziek
19 sep 2022:
Opleiding rekencoördinator
20 sep 2022:
Taal in Blokjes
21 sep 2022:
Natuurlijk Buiten Rekenen
22 sep 2022:
Sturen op autonomie1 fysiek
22 sep 2022:
Introductie MR
22 sep 2022:
Kagan Coöperatief Leren voor jonkies
26 sep 2022:
Externaliserend gedrag in het PO en het VO
28 sep 2022:
Inspiratiesessie: Pedagogisch tact
28 sep 2022:
Basistraining vertrouwenspersonen
29 sep 2022:
Pedagogisch Tact voor OOP
29 sep 2022:
Leernetwerk gedrag bijeenkomst 1 (Leernetwerk: Gedrag)

Oktober 2022

3 okt 2022:
Professional het jonge kind
4 okt 2022:
Met Sprongen Vooruit aanbod groep 5&6
4 okt 2022:
NT2 voor de midden- en bovenbouw
4 okt 2022:
Met Sprongen Vooruit aanbod groep 7&8
6 okt 2022:
Leernetwerk rekenen bijeenkomst 1 (Leernetwerk: Rekenen)
11 okt 2022:
Basistraining Rots&Water schoolbreed
12 okt 2022:
Training executieve functies
12 okt 2022:
Leernetwerk Snappet (Leernetwerk: Snappet)
12 okt 2022:
Het Jonge kind, netwerkbijeenkomst 1 (Leernetwerk: Het jonge kind)
13 okt 2022:
Leernetwerk taal bijeenkomst 1 (Leernetwerk: Taal)
13 okt 2022:
Intervisiegroep coaches Kagan coöperatief leren
18 okt 2022:
Met Sprongen Vooruit aanbod groep 1&2
18 okt 2022:
Met Sprongen Vooruit aanbod groep 3&4
20 okt 2022:
NT2 voor de onderbouw
31 okt 2022:
Introductieprogramma startende leerkrachten 1 (Leernetwerk: Startende leerkrachten)

November 2022

1 nov 2022:
Leernetwerk ICT 1 (Leernetwerk: ICT Coaches)
3 nov 2022:
Leernetwerk Intervisie (Leernetwerk: Intervisie)
3 nov 2022:
Onderwijskundig ict’er Voor ict-coördinatoren PO
4 nov 2022:
Lesgeven aan getraumatiseerde kinderen
8 nov 2022:
Kijk je rijk de Oostvogel
10 nov 2022:
Pedagogisch Tact : Online traject/fysiek en Maste
10 nov 2022:
Leernetwerk PLG Begrijpend Lezen (Leernetwerk: PLG Begrijpend lezen)
10 nov 2022:
Sturen op autonomie 2 online

December 2022

7 dec 2022:
Het Jonge kind, netwerkbijeenkomst 2 (Leernetwerk: Het jonge kind)
19 dec 2022:
Doorgaande lijn NT2

Januari 2023

1 jan 2023:
Beweegknap (bewegend leren)
1 jan 2023:
Werken met de G-Suite omgeving Bijeenkomst 1
1 jan 2023:
ICT in de onderbouw
1 jan 2023:
Medezeggenschap in het onderwijs (voor directeuren
1 jan 2023:
Mediawijsheid
16 jan 2023:
Introductieprogramma startende leerkrachten 2 (Leernetwerk: Startende leerkrachten)
19 jan 2023:
Leernetwerk ICT 2 (Leernetwerk: ICT Coaches)
24 jan 2023:
Kijk je rijk De Torenberg

Februari 2023

1 feb 2023:
Leergang Vakbekwaamheid Bewegingsonderwijs

Maart 2023

14 mrt 2023:
Sturen op autonomie 3 fysiek
21 mrt 2023:
Kijk je rijk de Oostvogel
28 mrt 2023:
Leernetwerk ICT 3 (Leernetwerk: ICT Coaches)
29 mrt 2023:
Overgang groep 2 naar groep 3

April 2023

17 apr 2023:
Fit2Work

Mei 2023

8 mei 2023:
Autisme Belevings Circuit (ABC)
24 mei 2023:
Het Jonge kind, netwerkbijeenkomst 3 (Leernetwerk: Het jonge kind)

Juni 2023

15 jun 2023:
Leernetwerk ICT 4 (Leernetwerk: ICT Coaches)
19 jun 2023:
Introductieprogramma startende leerkrachten 3 (Leernetwerk: Startende leerkrachten)

Augustus 2023

1 aug 2023:
Kijk je rijk de Oude Vaart
1 aug 2023:
Kijk je rijk de Marijkeschool
1 aug 2023:
Kijk je rijk De Irisschool
1 aug 2023:
Kijk je rijk t'Geuzennest

September 2023

26 sep 2023:
Uitleenkist: Blue Bot en proBot (5a en 5b)
29 sep 2023:
Uitleenkist: Byor (6) Programmeren!
29 sep 2023:
Uitleenkist: Activity set (1) Programmeren! 
29 sep 2023:
Uitleenkist: BeeBot (2 en 4) (programmeren)
29 sep 2023:
Uitleenkist: Botley (3) Programmeren!

December 2023

1 dec 2023:
Onderbouwd e-learning module